Po weekendzie pracy nad projektem Sokoban, pokazałem go dziś mojemu wykładowcy, a go dosłownie zamurowało. Nie spodziewał się, że ktoś może mu pokazać praktycznie skończony projekt na ponad miesiąc przed terminem, a tym bardziej ktoś z Erasmusa. Moja najnowsza gra (niestety Pixel Apocalypse dalej czeka na swoją kolej) jest już w pełni grywalna, brakuje jeszcze paru rzeczy które dodam na dniach. Tutaj przedstawiam film z nagranym gameplayem (Ezvid strasznie pogorszył jakość, ale działa na Windows 8 i z jego poziomu mam obróbkę i dźwięk więc nie mogę za bardzo narzekać)


Inną rzeczą jaką zrobiłem to moja strona wizytówka lukaszswiderski.com. Szablon nie jest wykonany specjalnie dla mnie, lecz bardzo mi się spodobał. Szukałem jednostronicowego scrollera i go dostałem, mógł być trochę bardziej minimalistyczny ale narzekać nie będę. Teraz pojawia się pytanie o sens prowadzenia strony neufrin. Myślę na przerobieniu jej pod bloga z wordpressem i w nim zrobić portfolio. Znów pewnie zadecyduję i wezmę się do roboty w najmniej oczekiwanym momencie lub ta myśl przepadnie w czeluściach mojego umysłu.

Najbliższy weekend minie mi na robieniu animacji mojego loga, kończeniu Sokobana, pisania prezentacji o Gamedevie na zajęcia z której mam aż/tylko 2 slajdy jak do tej pory, kończeniu zamówienia o którym nie mogę na razie pisać i pożytkowaniu życia Erasmusowskiego. See u.

Author

Cześć, nazywam się Łukasz i tworzę ten Blog Podróżniczy. Jest mi niezwykle miło Cię gościć. Jestem Cyfrowym Nomadem (Digital Nomad) czyli programistą i podróżnikiem w jednym. Mój zawód pozwala mi pojechać na drugi koniec świata i na co dzień tworzyć soft jako Full stack .NET Developer, a w weekend odwiedzać nowe miejsca i kraje. Mam nadzieję, że spodoba Ci się to co tutaj robię i będzie to przydatne. Po więcej informacji zapraszam do zakładki "O mnie".