Uff to były 2 bardzo ciężkie tygodnie dla mnie. Egzamin z Assemblera, Prezentacja o GameDevie z której jestem bardzo dumny, gdyż przełamałem swoją nieśmiałość i mówiłem 30 min po angielsku o grach i ich produkcji oraz wziąłem udział w dyskusji Indie vs AAA, która się po owej prezentacji wyłoniła. Z drugiej strony był to też ciężki okres ze względu na „Cartaz Queima das Fitas Coimbra” – Odpowiednik naszych juwenalii w Coimbrze, mieście typowo studenckim. Tysiące osób wszędzie. Niesamowita parada studencka z 100 platform wypełnionymi studentami rozlewającymi/rozdającymi złoty trunek dla wszystkich chętnych w około.

Nie samym erasmusem człowiek żyje. Czasem trzeba zejść trochę na ziemie i tak: Tak jak ostatnio wspominałem ujednoliciłem moją stronę z blogiem. Adres blog.neufrin.com nie będzie już niestety działał. Nie wszystko jeszcze jest w pełni skończone ale myślę, że w najbliższych dniach to się zmieni.

Wykonałem również preview Sokobana. Powinien działać na wszystkich Windowsach od XP w górę. Przy tej okazji po raz pierwszy bawiłem się instalatorem Inno Setup. Bardzo fajne narzędzie i myślę, że będę z niego korzystał częściej.
https://dl.dropboxusercontent.com/s/p6wd31j6vrf8f1d/sokoban3D_ubipreview.exe

Na koniec jeszcze miała wzmianka o myśli która mi przed chwilą przeleciała przez głowę. Otóż zastanawiam się czy nie zacząć prowadzić bloga w języku angielskim. Strona główna w nim się już znajduje, opisy przyszłych projektów również, więc dobrze by było to ujednolicić, z tym musiałbym w takim razie zacząć coś pisać z sensem tutaj.

Author

Cześć, nazywam się Łukasz i tworzę ten Blog Podróżniczy. Jest mi niezwykle miło Cię gościć. Jestem Cyfrowym Nomadem (Digital Nomad) czyli programistą i podróżnikiem w jednym. Mój zawód pozwala mi pojechać na drugi koniec świata i na co dzień tworzyć soft jako Full stack .NET Developer, a w weekend odwiedzać nowe miejsca i kraje. Mam nadzieję, że spodoba Ci się to co tutaj robię i będzie to przydatne. Po więcej informacji zapraszam do zakładki "O mnie".