Wraz z nowym rokiem nasza mnie refleksja. Po co w ogóle jest mi ten blog. Pisze na nim mało, praktycznie nic, nie mam o czym, a jak mam jakiś temat to wolę nad nim pracować i nie mam czasu na pisanie o nim. Nie jestem typem blogera, który będzie pisał o każdym swoim wyjściu do toalety. Widowni praktycznie nie mam żadnej, większość odwiedzin to boty, ale to dlatego, że nic nie produkuje. Więc jeśli to czytasz, to chciałbym Cię przeprosić, jesteś jednym z niewielu, możesz czuć się wyjątkowy, lecz myślę, że na razie zawieszam działanie bloga. Nic nie usuwam, bo utrzymanie go nic mnie nie kosztuje ( i tak opłacam domeny i serwer pod stronę) ale zawieszam tak jak niedokończone projekty. Sprawiłem sobie nowy sprzęt, praca na nim jest marzeniem ssd <3.

Od teraz posty będę dodawał w naprawdę ważnych momentach, jak publikacje, zmiany w istniejących programach. Ale nic o nowych projektach przed wersjami grywalnymi. Także trudno mi powiedzieć kiedy pojawi się kolejny post. Może to być za miesiąc, a może być i za pół roku. Za miesiąc kończy mi się semestr więc może wrzucę tu jakiś projekcik z uczelni, ale to by było na tyle.

Tak więc, Cześć wierny słuchaczu. Jeśli jednak chcesz być na bieżąco nie wchodząc tutaj bez powodów to zapraszam na mojego twittera: https://twitter.com/neufrin . Cześć.

Author

Cześć, nazywam się Łukasz i tworzę ten Blog Podróżniczy. Jest mi niezwykle miło Cię gościć. Jestem Cyfrowym Nomadem (Digital Nomad) czyli programistą i podróżnikiem w jednym. Mój zawód pozwala mi pojechać na drugi koniec świata i na co dzień tworzyć soft jako Full stack .NET Developer, a w weekend odwiedzać nowe miejsca i kraje. Mam nadzieję, że spodoba Ci się to co tutaj robię i będzie to przydatne. Po więcej informacji zapraszam do zakładki "O mnie".