Od ostatniego postu minęło lekko ponad 8 miesięcy. Miałem tutaj coś od czasu do czasu wrzucać. Jednak zawiodłem ale postaram się to naprawić.
Po 1. Zmieniam layout strony, przez co nie wszystko działa teraz jak należy.
Po 2. Będę teraz pisał po angielsku ( a przynajmniej się starał) w związku z tym wpisy po polsku będą się teraz pojawiać bardzo rzadko
Po 3 zaktualizuje informacje o moich projektach, pracy.
Po 4 O projektach z pracy mogę niestety pisać tylko w ogólnej formie, czym są na czym polegają, lecz nie mogę nic wyjawić jak je zrobiłem.
Po 5 – nie wiem co po piąte 🙂

Skąd taka przemiana? Otóż w ostatni weekend byłem na konferencji WGK gdzie znów zostałem natchniony do pracy. Przeszła przeze mnie tak pozytywna energia, że ponownie chce mi się robić projekty i chłonąć wiedzę.

Tematyka bloga raczej się nie zmienia nadal to będzie – O wszystkim i o niczym – czyli przeważnie programowanie i gamedev 😀 ale może też jakieś inne tematy wrzucę bo to w sumie moje takie miejsce w sieci.

So… see you soon 🙂

Author

Cześć, nazywam się Łukasz i tworzę ten Blog Podróżniczy. Jest mi niezwykle miło Cię gościć. Jestem Cyfrowym Nomadem (Digital Nomad) czyli programistą i podróżnikiem w jednym. Mój zawód pozwala mi pojechać na drugi koniec świata i na co dzień tworzyć soft jako Full stack .NET Developer, a w weekend odwiedzać nowe miejsca i kraje. Mam nadzieję, że spodoba Ci się to co tutaj robię i będzie to przydatne. Po więcej informacji zapraszam do zakładki "O mnie".