Wakacje się skończyły, rozpoczął się rok akademicki, więc można wrócić do pisania o czymś na blogu.

Zakupiłem w końcu globalną domenę w firmie ovh. Nie wiem, czy to dobrze czy to źle. Jedni ją polecają, inni wprost przeciwnie. Lecz większość złych komentarzy dotyczyła raczej supportu w tej firmie, więc wyszedłem z założenia, że skoro cała usługa działa prawidłowo, to do czego jest mi potrzebny support? W razie czego zawsze mam pod ręką (prawie)wszystko wiedzące Google. Wszystko z resztą wyjdzie w praniu.

To, że nic nie pisałem przez blisko 2 miesiące, nie znaczy, że nic przez nie nie robiłem. Bawiłem się trochę biblioteką SFML w C++ czego efektem jest parę mini-gier, oraz niestety uległem słabości ludzkiej, którą jest gra MMO. Jednak teraz w raz z ponownym rozpoczęciem nauki biorę się porządnie do roboty, chociaż powtarzam to sobie przy każdej podobnej sytuacji to mam nadzieje, że tym razem mi wyjdzie.

Author

Cześć, nazywam się Łukasz i tworzę ten Blog Podróżniczy. Jest mi niezwykle miło Cię gościć. Jestem Cyfrowym Nomadem (Digital Nomad) czyli programistą i podróżnikiem w jednym. Mój zawód pozwala mi pojechać na drugi koniec świata i na co dzień tworzyć soft jako Full stack .NET Developer, a w weekend odwiedzać nowe miejsca i kraje. Mam nadzieję, że spodoba Ci się to co tutaj robię i będzie to przydatne. Po więcej informacji zapraszam do zakładki "O mnie".