W tym tygodniu nie będzie pokazu postępu prac, ale wierzcie mi idą naprawdę sprawnie, pomimo tak wielu rzeczy na głowie.

Niestety, a może stety uczelnia pochłania mnóstwo mojego czasu i w tak zwanych wolnych chwilach, zamiast oddawać się rozrywce muszę pisać programy na zajęcia oraz uczyć się innych mniej ciekawych (choć nie powiem, że nie przydatnych) rzeczy.

Oprócz nauki koordynuje również dwudniowy event E-sportowy na mojej uczelni. Myślałem, że nie będzie to takie trudne, lecz myliłem się. Dopilnowanie wszystkiego na ostatni guzik by grało jak należy, rozwiązywanie coraz to nowych problemów, których nie brakuje. Jednak jestem dobrej myśli i mam nadzieje, że ostatecznie wszystko odbędzie się jak należy. Jakby ktoś był zainteresowany to startujemy w ten weekend w Białymstoku od 10 w gmachu Centrum Nowoczesnego Kształcenia na PB. http://www.facebook.com/events/102411856586535/

Postępy w pisaniu mojej gry są ogromne w porównaniu do tego co było tydzień temu, można już grać w wersje Alpha, która jest dostępna dla paru osób. Nie jest ona zbyt grywalna, ale można sobie biegać po mapach wygenerowanych w specjalnie tworzonym do tego projektu map edytorze. Z projektu gry, wyrasta chyba projekt do tworzenia gier prostych gier rpg. Nie pokaże wam kodu źródłowego, bo to byłby wstyd dla mnie, jest strasznie brzydki w tym momencie. Zapewniam jednak, że w przyszłym tygodniu udostępnię wam wersje do grania, nie wiem, czy to będzie już beta. Wątpię, ale może dotrę do tego poziomu. Jeśli nie i gra pozostanie w trakcie alpha testów, też ją wam udostępnię jednak bez kodu źródłowego.

Na ten tydzień to by było na tyle. Dziękuję za uwagę 🙂

Author

Cześć, nazywam się Łukasz i tworzę ten Blog Podróżniczy. Jest mi niezwykle miło Cię gościć. Jestem Cyfrowym Nomadem (Digital Nomad) czyli programistą i podróżnikiem w jednym. Mój zawód pozwala mi pojechać na drugi koniec świata i na co dzień tworzyć soft jako Full stack .NET Developer, a w weekend odwiedzać nowe miejsca i kraje. Mam nadzieję, że spodoba Ci się to co tutaj robię i będzie to przydatne. Po więcej informacji zapraszam do zakładki "O mnie".