Cóż mogę w tym tygodniu napisać. Wciąż pracuje nad poziomami w ETL. Trochę ich już mam. Część z nich polega jak najszybszym odnalezieniu drogi inne na rozwikłaniu jakiejś zagadki logicznej. Niektóre są proste pozostałe potrafią przysporzyć nie lada problemu. Mam nadzieje, że wyrobię się do 26 grudnia i ukończę grę dokładnie w 2 miesiące.

Tytułem tego wpisu jest perspektywa. Otóż w najbliższy weekend wybieram się na codecamp z Windows 8. Tak z tego znienawidzonego przez wielu najnowszego Windowsa. Sam osobiście z niego korzystam już od blisko 3 tygodni i naprawdę da się z tym żyć, a umiejętność pisania pod Windows Store może być bardzo cenna zważywszy na to, że jest to świeży rynek i pusty, a na dodatek wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że przyszły Xbox będzie pracował na 8, co da mi świetny start gdy już on wyjdzie. (Pomijając, że z sentymentu do PSX wolę konsole Sony od Microsoftu) Dlatego sądzę, że to dobry pomysł uczestniczyć w tym codecampie.

Zmieniłem już całkowicie moją stronę neufrin.com jest ona teraz w pełni responsywna i bardziej czytelna. pożegnałem również swojego starego usługodawce hostingu i przeszedłem do kolejnego i u niego zamierzam spędzić najbliższy rok 🙂

Author

Cześć, nazywam się Łukasz i tworzę ten Blog Podróżniczy. Jest mi niezwykle miło Cię gościć. Jestem Cyfrowym Nomadem (Digital Nomad) czyli programistą i podróżnikiem w jednym. Mój zawód pozwala mi pojechać na drugi koniec świata i na co dzień tworzyć soft jako Full stack .NET Developer, a w weekend odwiedzać nowe miejsca i kraje. Mam nadzieję, że spodoba Ci się to co tutaj robię i będzie to przydatne. Po więcej informacji zapraszam do zakładki "O mnie".