fbpx

W tym tygodniu krótko. Mam strasznie dużo na głowie spraw związanych z uczelnią, masa projektów i kolokwia = brak czasu wolnego, a to = brak dużych postępów w moim skromnym gamedevie. Jednakże małe postępy są. Działa już moja strona / portfolio neufrin.com . Nie ma jeszcze na niej loga, które jest w trakcie tworzenia przez mojego znajomego grafika oraz w niedalekiej przyszłości zostanie prawdopodobnie zmieniona kolorystyka (takie małe szczegóły). W portfolio dostępne są 2 gry: Piłeczka i Retro Cars oraz arkusz kalkulacyjny: JCalc, który powstał jako projekt na zaliczenie na uczelni. Wyszedł bardzo fajnie, to czemu by nie wrzucić go do portfolio jako małe urozmaicenie.

Aktualnego projektu jeszcze nie dodałem, z powodów, takich jak podałem na początku. Nie oznacza to, że prace stanęły w martwym punkcie. Wręcz przeciwnie, gra jest już nie mal skończona od strony programistycznej, zostało jeszcze trochę szczegółów, którymi zajmę się w następnym tygodniu oraz zaprojektowanie poziomów. Wybrałem już nawet nazwę dla tej gry z codename:Labirynt przechodzi ona w „Escape the Labyrinth”.

Jeszcze na koniec ze smaczków kosmetycznych: zmieniłem czcionkę na blogu. Stara miała problemy z polskimi znakami i została zastąpiona starym dobrym Arialem. No i na koniec to chyba tyle.

PS. Od dzisiaj jestem również pełnoprawnym członkiem Białostockiego oddziału NZS 🙂