fbpx

Lebua Sky Bar

Zastanawiając się do którego z barów na dachu pójść (W Bangkoku jest ich kilka) wybrałem ten  w którym kręcono „Kac Vegas 2 w Bangkoku”. Znajduje się on na dachu Hotelu Lebua (63 piętro) Bar otwarty jest w godzinach 18-01. Wejście nic nie kosztuje, wystarczy przy windach powiedzieć, że waszym celem jest Sky Bar. Na miejscu obowiązuje dress code. Nie wejdziemy w sportowym ubraniu i w klapkach, oraz z walizką czy plecakiem.
dress code
dress code (http://www.lebua.com/sky-bar/pages/dress-code)

Drinki

Koktajle w menu są po średnio 690THB, najtańsze jest piwo za 300THB The Hangovertini – tak nazywał się drink który wybrałem. Nazwany tak na cześć ekipy filmowej „The Hangover part II” (Kac Vegas w Bangkoku. Rachunek wyniół nas około 1700THB: 2 drinki (690THB każdy), orzeszki i doliczona obsługa.
Drink menu
Drink menu (https://bespokeunit.com/articles/travel/sky-bar-bangkok-review/)

Jak się dostać do Lebua Sky Bar?

Lebua Sky Bar znajduje w State Tower, na południe od centrum Bangkoku. Bardzo łątwo dojechać jest kolejką BTS. Należy wysiąść na stacji Saphan Taksin, skorzystać z wyjścia nr 3 i przejść się kawałem w kierunku północnym. Jeśli preferujemy dojazd łódką od strony rzeki, to należy wysiąść na przystani Sathorn Pier. (Więcej o transporcie w Bangkoku)

Zobacz więcej

Więcej rzeczy do zobaczenia w Bangkoku